7. SREČANJE LIKOVNIH USTVARJALCEV OŠPP

V sredo, 23. 4. 2014, je v Velenju potekalo 7. SREČANJE LIKOVNIH USTVARJALCEV OŠPP v Velenju na Centru za vzgojo, izobraževanje in usposabljanje.

Srečanje sta se udeležila tudi dva učenca naše šole v spremstvu mentorice Andreja Potočar. Učenci so ob DNEVU ZEMLJE razmišljali o prizadevanjih za razumno rabo naravnih virov in dobrin ter za uravnotežen odnos do narave brez uničujočih posledic za neživo in živo naravo našega planeta.

Sprva so si ogledali motivacijski video in demonstracijo kombinirane likovne tehnike, temu pa je sledilo likovno ustvarjanje. Nastala so zelo izvirna in zanimiva dela, ki so jih nato organizatorji srečanja razstavili v prostorih sosednje šole. Ko so tako razstavljena dela skupaj zasijala v svojih barvah pa je bilo še toliko bolj očitno, da se je takih srečanj vsekakor vredno udeleževati.

Andreja Potočar, akademska slikarka

Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.