Področno tekmovanje v boju med dvema ognjema

V naši šolski telovadnici se je v sredo, 17. 12. 14 odvijalo področno tekmovanje v boju med dvema ognjema. Sodelovalo je rekordno število šol. Prišli so učenci iz Brežic, Črnomlja, Krškega in seveda domačini iz Novega mesta. Po uvodnem nagovoru organizatorjev in pozdrava gospe ravnateljice so vsi že nestrpno čakali, da se pomerijo na igrišču. Tako izenačenih dvobojev že dolgo nismo spremljali. Po prvih štirih tekmah so si vse ekipe delile po eno zmago. Odločali sta zadnji tekmi. Tako je na koncu žoga končno zmago obrnila v prid OŠ Mihajla Rostoharja, drugo mesto je osvojila OŠ Dragotina Ketteja, tretji so bili učenci OŠ Milke Šobar Nataše in četrto mesto za učence OŠ Brežice. Vse ekipe so si prislužile priznanja in male sladke nagrade. Zmagovalcem želimo vso srečo na državnem tekmovanju v Celju.
{phocagallery view=category|categoryid=339|
limitstart=0|limitcount=36|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

Dajana Držanič

Ta vnos je bil objavljen v 2014 - 2015, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.