Dedek Mraz je prišel med nas

December je mesec pričakovanj in dobrih želja, čarobni mesec, ki ga vsi nestrpno čakamo. Tudi na naši šoli je tako. Učenci so cel mesec krasili šolo, pekli piškote, izdelovali voščilnice in šteli dneve do počitnic. V torek, 23. decembra, pa jih je obiskal tudi dedek Mraz.

Zbrali smo se v šolski telovadnici, kjer nas je nagovorila voditeljica Bojana in nas spomnila, da 26. decembra praznujemo slovenski praznik – dan samostojnosti in enotnosti. Zato smo zapeli slovensko himno, Nejc pa je recitiral pesem o Sloveniji. Slišal ga je tudi dedek Mraz, ki je prišel z velikim košem daril. Pa jih ni hotel kar razdeliti, morali smo se potruditi – peli smo in plesali, zaigrali dramsko igro, pomagali so nam še učenci z OŠ Šmihel, ki so nas obiskali. Dedek Mraz je ugotovil, da smo se res potrudili, zato je vsak učenec dobil vrečo sladkarij in toaletno torbico. Da je bil njegov koš polna dobrot, so mu pomagali prijatelji iz Krke d.d. Predstavniki Lions kluba pa so nam podarili 1000€, s tem denarjem smo kupili za šolo fotoaparat in tri globuse – tako bomo lahko spremljali potovanje dedka Mraza po celem svetu … Gospa ravnateljica se je zahvalila dobrotnikom, ki so nam polepšali praznike in jih naredili še bolj čarobne.

Rajanje in praznovanje smo nadaljevali v razredih, mnogi s starši in prijatelji.

{phocagallery view=category|categoryid=340|

limitstart=0|limitcount=100|detail=3|displayname=0|

displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

Ta vnos je bil objavljen v 2014 - 2015, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.