KK Krka na obisku

Že tretjo leto zapored so nas obiskali košarkarji košarkarskega kluba Krka iz Novega mesta. Na veliko presenečenje otrok, pa so tokrat pripeljali tudi svojo maskoto, zajca.

Učencem naše šole takšna druženja, še posebej s košarkarji Krke, veliko pomenijo. Nekateri jih vidijo samo preko televizijskih ekranov, danes pa so jih lahko videli v živo in z njimi spregovorili tudi kakšno besedo.

Preizkusili so se v igri z njimi, v prostih metih ter zabijanju na koš. Učenci so ugotovili, da bodo morali še veliko vaditi, da bodo lahko igrali in počeli takšne vragolije na igrišču kot igralci Krke. Narisali so jim tudi risbice in nekatere najlepše so igralci nagradili z lepimi nagradami. Učenec Luka Kramar je izdelal plakat na katerem so bili uprizorjeni vsi igralci KK Krke. Igralci so imeli za nalogo, da so morali nekaterim svojim soigralcem dopisati številke na dresu.
Na koncu današnjega druženja so se učenci lahko z igralci tudi slikali in od njih prejeli avtograme.

Tako učenci kot tudi košarkarji KK Krka komaj čakajo ponovnega snidenja v naslednjem letu!
Članek v Dolenjskem listu
in Slovenskih novicah

{phocagallery view=category|categoryid=350|
limitstart=0|limitcount=100|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

Ta vnos je bil objavljen v 2014 - 2015, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.