RAČUNALNIŠKO ŠOLSKO TEKMOVANJE

Pred odhodom na zimske počitnice smo na šoli izvedli šolsko računalniško tekmovanje v poznavanju programa za urejanje besedil (Word office 2010) in urejanju digitalne fotografije z izdelavo predstavitve s programom Power Point.
V urejanju besedila s programom Word so tekmovali Primož Šajnovič iz 7.a razreda, David Šega iz 7. b razreda, Adrijana Brajdič iz 8. razreda ter Valdet Demiraj, Dion Balaj in Arlind Shabani iz 9. razreda.
V oblikovanju digitalne fotografije in izdelavi predstavitve s programom Power Point pa sta tekmovala Maja Bartolj in Blaž Jarc iz 6.razreda.
Vsi učenci so pokazali veliko znanja.

Na državno tekmovanje Z računalniki skozi okna, ki bo 10. marca 2016 v Škofji Loki, se je uvrstil David Šega 7.b razred, ki je bil najboljši v poznavanje programa za urejanje besedil.

Ta vnos je bil objavljen v 2015 - 2016, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.