JUNIJSKE NOVICE

Zdaj pa res že pošteno diši po počitnicah! Po soncu in po brezskrbnih dnevih brez pouka!

• V juniju nas čaka še državno tekmovanje v atletiki, ki bo letos v Brežicah, ter zaključni izlet na ranč Aladin za učence višje in nižje stopnje.
  • 13. junija bomo imeli zbor učencev, na katerem bomo nagradili in še posebej pohvalili vse zaslužne športnike, ekologe, udeležence državnih tekmovanj in vzorne učence.
  • 15. junija se bomo na valeti poslovili od letošnjih devetošolcev.
  • 23. junija bomo s proslavo obeležili dan državnosti.
  • 24. junija pa bomo kot je pri nas že tradicija, šolsko leto zaključili z obiskom kina.

Šolsko leto je minilo v zelo delovnem vzdušju. Veliko smo naredili. Seveda ni šlo vedno vse gladko in brez težav, vendar upam, da smo s skupnimi močmi in pogovorom rešili marsikatero težavo.

Med poletnimi počitnicami bomo kot je že navada poskrbeli za učence, ki nimajo varstva, in sicer  do 15. julija in od 22. avgusta.

Učna gradiva in seznam šolskih potrebščin za naslednje šolsko leto si lahko ogledate tukaj.

Uspešen in sončen junij vam želim!

Vida Marolt, ravnateljica

Ta vnos je bil objavljen v 2015 - 2016, Dogaja se, Obvestila za učence, Učenci in starši, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.