PRIREDITEV OB DNEVU DRŽAVNOSTI

Ob dnevu državnosti smo tudi na naši šoli praznovali in se veselili državnega  praznika. Učenci so skupaj s svojimi mentorji pripravili program, kjer so peli, plesali in se  zraven tudi zabavali. Vsi pa smo se navduševali nad lepotami naše prelepe Slovenije, ki smo jo prav skozi naše točke še dodatno spoznavali.

Tako nam je otroški in učiteljski pevski zbor zapel o lepotah Slovenije, punce so plesale za Slovenijo, Tilen in Robi sta zapela o slovenskih murkah, Maja nas je s kitaro popeljala Na  planince, Aljaž je recitiral o slovenskih lepotah, učitelj Marko in učiteljica Jasna sta pela o naši deželi, z instrumentalno skupino smo se peljali po avtocesti, dekleta pa so s pomočjo Sončne ure pričarala pravo sončno razpoloženje.

Gospa ravnateljica je vsem skupaj zaželela lepe počitnice in da si naberemo novih moči. Na koncu smo se z velikim aplavzom poslovili od naše Eme, ki bo odšla novim izzivom nasproti.

Ta vnos je bil objavljen v 2015 - 2016, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.