POSLANICA ŽUPANA MO NOVO MESTO G. GREGORJA MACEDONIJA OB ZAČETKU ŠOLSKEGA LETA

župan MO NM    Drage šolarke in dragi šolarji, čas je za nove izzive. Verjamem, da ste poletne dni izkoristili v najboljši možni meri, sedaj pa se boste zavzeto podali v novo šolsko leto. Privoščim vam čim več novih spoznanj, zanimivih dogodivščin in pravih prijateljstev. Znanje, ki ga pridobivate zdaj, bo osnova za vse življenje, pa tudi za prihodnost našega mesta. Prepričan sem, da se bo požrtvovalno delo naših pedagoških delavcev odrazilo v številnih novih ambicioznih in prodornih generacijah Novomeščanov, ki bodo pisali nova poglavja dolenjske prestolnice.
Ob tej priložnosti ni nikoli odveč opozoriti na varnost v prometu. Vsi skupaj moramo narediti vse, kar lahko, da bodo šolske poti varne.
    Seveda pa bo prvi šolski dan še bolj nepozaben za vse prvošolčke, ki boste prvič sedli v šolske klopi. Veselite se obdobja, ki ga začenjate in pogumno naprej!

Gregor Macedoni, župan MO Novo Mesto

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Obvestila za učence. Zaznamek za trajno povezavo.