NAJ ZAPLEŠEM Z VAMI

Naj zaplešem z vami je kratek film, ki so ga udeleženke Kulturnega tedna v šoli posnele skupaj s svojimi mentoricami. Z njim bo naša šola sodelovala na Ustvarjalnem natečaju za slovenske osnovnošolce 2016, ki ga je razpisala državna komisija KPK,  hkrati pa z njim zaradi vsebine sodelujemo tudi v šolskem projektu Za boljši svet.

Zgodba govori o deklici, ki se želi družiti z vrstnicami, a je te zaradi drugačnosti ne sprejmejo. Na koncu spoznajo, da njihovo ravnanje ni pravo in deklici ponudijo svoje prijateljstvo.

Scenaristka in snemalka filma je Jasna Banovec, avtorsko glasbo in montažo pa je prispevala Darinka Pirc.

NAJ ZAPLEŠEM Z VAMI

Ta vnos je bil objavljen v Dogaja se, Primeri dobre prakse, Prispevki in izdelki učencev, Projektni teden, Učenci in starši, Za boljši svet, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.