VESELA ŠOLA

V začetku januarja smo se veselo podali na pot znanja in zabave: Maja in Blaž iz 7. razreda, Anže in Aljaž iz 8. razreda, devetošolci Luka, Naja in Alenka ter mentorica Damijana. Vsak teden smo v okviru interesne dejavnosti reševali naloge v reviji Pil, se pogovarjali o zanimivih temah ter raziskovali e-učne poti na spletni strani Mladinske knjige. Vesela šola je eno najbolj množičnih tekmovanje iz znanja, tudi učenci naše šole na njem redno sodelujejo.

V sredo, 8. marca, smo izvedli šolsko tekmovanje. Učenci so se potrudili po najboljših močeh, ali je bilo točk dovolj za uvrstitev na državno tekmovanje, ki bo letos na OŠ Bršljin, pa bomo izvedeli prihodnji teden.

Mentorica Vesele šole Damijana Karlič

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, arhiv, Interesne ter druge dejavnosti, Knjižnica, Knjižnične novice, Nerazvrščeno, Potujemo, rešujemo, tekmujemo, nastopamo, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.