ŠOLSKO PROMETNO TEKMOVANJE

V torek, 16. 5. 2017, je na šoli potekalo šolsko prometno tekmovanje. 13 učencev 5., 6., 7., 8.a, 8.b in 9. razreda se je pomerilo v poznavanju cestno prometnih pravil in spretnostni vožnji na kolesarskem poligonu. Tekmovanju se je pridružil tudi Gašper Ljubi iz PPVI       6. stopnje. Učenci so pokazali veliko znanja in spretnosti. Najboljši na obeh področjih je bil David Šega iz 8.b razreda, 2. mesto je osvojil Andraž Kovič Vidmar, 3. mesto Tomi Jurkovič iz 5. razreda, 4. mesto Samanto Brajdič iz 8.a razreda in 5. mesto Luka Kramar iz 9.r.

Prvim petim učencem je gospa ravnateljica Vida Marolt podelila priznanja in praktične nagrade.

Mentorica prometne vzgoje: Alenka Slak

Ta vnos je bil objavljen v Nerazvrščeno, Projekti, Varno na pot, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.