ŠOLA V NARAVI – OSILNICA, 3. DAN

1. dan, 24. 5. 2017

Danes smo se zbudili in pospravili sobe. Šli smo na malico in po njej na bazen. Tam smo se kopali in igrali različne igre.

Po kopanju smo odšli v sobe, kjer smo počivali do kosila. Po kosilu in kratkem počitku smo odšli na delavnice, kjer smo izdelali košarice iz slanega testa. Ker je deževalo, smo kar v skupnem prostoru, v družbi mlajših otrok iz Izole, pogledali risanko.

Ko je posijalo sonce, smo se sprehodili do centra Osilnice in do gasilcev. Dan je hitro minil, tako je bil že čas za nočni pohod z baklami. Družbo smo delali lesenemu velikanu – Petru Klepcu.

Jutri pa še zadnjič na bazen, kjer bomo na preizkus postavili naše na novo pridobljene spretnosti in tekmovali za morske konjičke in delfine.

Sestavili Lucija in Laura

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.