ZABAVALI SO NAS RDEČI NOSKI

Rdeči noski so klovni, ki po slovenskih bolnišnicah obiskujejo otroke in jim prinašajo pozitivno energijo, pogum ter dobro voljo. V sredo, 25. 10., in četrtek, 26. 10., so obiskali tudi naše učence. Za otroke posebnega programa so odigrali štiri predstave Pester orkester.

Učenci in učitelji smo se na predstavi zelo zabavali. Klovni so nas pozdravili tako, da so zapeli in zaigrali  pesmico z našimi imeni, nato pa smo iskali pravi ključ, ki je odprl skrivnosten kovček in še bolj skrivnostno skrinjo. V kovčku se je skrivalo “morje”, v skrinji pa nenavadni instrumenti – najrazličnejši ključi. Nanje smo vsi takoj znali igrati in tako v hipu postali pravi orkester.

Da je bilo res zelo pestro in zabavno, si lahko ogledate v galeriji slik.

Hvala Ani in njenima prijateljema, da so nas razveselili in nam polepšali dan.

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, arhiv, Dogaja se, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.