PRIREDITEV OB ZAKLJUČKU SANACIJSKIH DEL NA OŠ V MO NOVO MESTO

Danes, 9. novembra 2017, je na naši šoli potekala slavnostna prireditev ob zaključku sanacije na OŠ v MO Novo mesto.

Med drugim so se je udeležili predstavniki MO Novo mesto z g. županom Gregorjem Macedonijem na čelu, predstavnik Petrola kot investitorja vodja enote za trženje in razvoj storitev v družbi Petrol g. Robert Ostrelič, generalni direktor Direktorata za predšolsko vzgojo in osnovno šolstvo na Ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport g. Gregor Mohorčič, ravnatelji prenovljenih šol in številni ostali ugledni gostje.

Prisotne je pozdravila ravnateljica naše šole ga. Vida Marolt. Kulturni program smo pripravili učenci in učitelji, domiselno in na sproščen način pa ga je povezovala učiteljica Mateja Drobnič.

Učenci in delavci se skupaj s starši zahvaljujemo vsem, ki so nam omogočili, da nam bo v prenovljeni šoli, “našem drugem domu”, kot je dejala ga. ravnateljica, res lepo.

Foto: Robert Kokol

O dogodku si lahko ogledate tudi naslednje prispevke:

Vaš kanal: Obnove šol v novomeški občini

Radio Krka: MO Novo mesto končala projekt energetske sanacije

Dolenjski list: V razredih brez prepiha in poplav, v telovadnicah brez mraza

Na facebook strani MO Novo mesto

Spletna stran MO Novo mesto

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.