PREDSTAVITEV ZAVODA PAPILOT

V ponedeljek, 12. 2. 2018, je na OŠ Dragotina Ketteja potekalo strokovno svetovanje za starše. V okviru Centra za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami je bila izvedena predstavitev Zavoda Papilot in njihovih aktivnosti za pomoč mladim s posebnimi potrebami pri prehodu iz šole na trg dela. Po uvodni predstavitvi namena strokovnega svetovanja, je sledila predstavitev Zavoda Papilot in njihovih aktivnosti. Ga. Darija Orion, strokovna sodelavka Zavoda Papilot, je predstavila možnost vključitve otrok s posebnimi potrebami in njihovih staršev v te aktivnosti. Natančneje je opisala tudi postopek vključitve ter potek dela z učenci. Sledila je splošna razprava z možnostjo pridobitve dodatnih informacij o predstavljeni temi.

Najlepša hvala Zavodu Papilot in ge. Dariji Orion za sodelovanje.

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Novice. Zaznamek za trajno povezavo.