1. DEBATNO SREČANJE UČENCEV OŠPP – »USTAVI MISEL, POVEJ NA GLAS«

II. OŠ Žalec je 25. 4. 2018 organizirala 1. debatno srečanje učencev OŠPP »Ustavi misel, povej na glas!«

Srečanja se je udeležilo šest šol iz različnih koncev Slovenije, med njimi tudi naša. Učenci so razpravljali o treh zanimivih temah: Šola nekoč in danes, Šola po svetu in šola pri nas ter Šola po željah otrok. Našo šolo so zastopali Drilon Gashi, Žan Bradač in Gašper Ljubi. Sodelovali so v delavnici na temo šola po željah otrok. V skupini so sodelovali s predstavniki še dveh drugih šol. Skupaj so  izdelali plakat in ga potem predstavili ostalim udeležencem. Po predstavitvi so vsem udeležencem podelili priznanja. Učenci so tudi izbrali temo za naslednje debatno srečanje.

Po kosilu je sledilo še presenečenje, glasbeni gost 6pack Čukur. Zapel je nekaj svojih pesmi. Vsem učencem je podaril svojo sliko z avtogramom.

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.