UČENCI VIŠJE STOPNJE NA JAHANJU V ČEŠČI VASI

V ponedeljek, 11. 6. 2018, smo imeli učenci od 5. do 9. razreda športni dan v Konjeniško športnem centru v Češči vasi.

Najprej smo si ogledali posestvo. Videli smo konjske hleve, občudovali mačjo deželo in pomagali gospodu Branku nakrmit konje v ogradi. Spoprijateljili smo se z domačim pasjim čuvajem. Po malici smo uživali na igralih in se pomerili v nogometu. Na koncu pa smo se pod vodstvom trenerjev preizkusili še v jezdenju konj. Kljub vročemu soncu, smo preživeli lepo dopoldne, ven iz mestnega vrveža, v neokrnjeni naravi. Polni prijetnih občutkov in dobre volje smo se vrnili nazaj v šolo.

Kot vsako leto, ob koncu šolskega leta, nam je to omogočila pokroviteljica naše šole Krka, tovarna zdravil, d. d., za kar se ji res najlepše zahvaljujemo.

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Sodelovanje z zunanjimi institucijami, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.