ŠOLSKO PROMETNO TEKMOVANJE

V soboto, 11. 5. 2019, je na šoli potekalo šolsko prometno tekmovanje. 16 učencev 5., 6., 7., 8. in 9. razreda se je pomerilo v poznavanju cestno prometnih pravil in spretnostni vožnji na kolesarskem poligonu. Učenci so pokazali veliko znanja in spretnosti. Nekateri učenci so bili bolj spretni na poligonu, spet drugi so pokazali več znanja v teoretičnem poznavanju cestno prometnih predpisov. Najboljši je bil učenec 6. razreda, 2. mesto je osvojil učenec  9. razreda in  3. mesto učenec 6. razreda.

Mentorica prometne vzgoje, Alenka Slak, je prvim trem uvrščenim podelila praktične nagrade in priznanja.

Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, Varno na pot, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.