PROJEKTNI TEDEN IGRIVO UČENJE – 3. DAN

Tretji dan projektnega tedna smo se zbrali na terasi posebnega programa ter preizkusili že narejene talne igre. Z velikim veseljem smo jih predstavili tudi sošolcem v podaljšanem bivanju ter jih povabili, da si z njimi krajšajo čas do odhoda domov. Sledilo je načrtovanje dela  za današnje popoldne. Tako smo preverili, kako se sušijo figure za Človek ne jezi se ter se odpravili na potko za šolo. Tam smo najprej pometli potko ter jo pripravili za risanje iger. V risanju šablon in barvanju na talne površine smo postali že pravi mojstri, saj nam je do večerje uspelo narisati skoraj tri igre: Matematično gosenico, Ristanc in Abecedno gosenico. Pri delu se nam je pridružil še bratec učenca, ki je bil nad vsemi nami in šolo navdušen. To nas je zelo razveselilo, zato smo ga z veseljem povabili, da nam pride pomagat tudi jutri.

Zapisala Gabriela Maček

Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019. Zaznamek za trajno povezavo.