POGOSTITEV PRIJATELJSKEGA RAZREDA

Pred štirinajstimi dnevi smo obiskali naše prijatelje iz posebnega programa. Spekli smo pico in jih pogostili. Bili so zelo veseli. Danes pa smo jih povabili v naš razred na zabavo z obloženimi kruhki in palačinkami. Po prijetnem klepetu ob glasbi sta nam zaigrala še Urban na klaviature in Anže na diatonično harmoniko. Mi smo se imeli super, enako velja tudi za naše prijatelje. Ob tej priliki smo se jim zahvalili za pomoč na šolskem vrtu. V letošnjem šolskem letu so pod vodstvom njihove učiteljice Marjete Rožič in s pomočjo nekaterih učencev 9. razreda prelopatali šolski vrt. Ta teden pa so opleli vso zelenjavo na vrtu.

Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, arhiv, Dogaja se, Primeri dobre prakse, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.