NAJ UČENEC ŠOLE PRI ŽUPANU

Naj učenec šole letos zaključuje 6. razred. Je fant mnogih talentov. Aktiven je tako na športnem kot na kulturnem področju. Vključuje se v večino interesnih dejavnosti na šoli ter se udeležuje prireditev, revij, srečanj, natečajev in tekmovanj. Že nekaj let zapored uspešno nastopa kot glavni igralec v šolskih glasbeno-gledaliških predstavah. Letos je blestel v glavni vlogi v predstavi Škrat Gorjanček in njegove prigode, ki je bila prvič predstavljena širši javnosti v KC Janeza Trdine na županovem prednovoletnem sprejemu, nato pa še številnim gledalcem v kar šestih ponovitvah predstave. Veliko je pripomogel tudi k uspehu šole na mednarodnem filmskem festivalu Video S-Factor, kjer se je preizkusil kot igralec v vlogi škrata Gorjančka v kratkem video spotu, pomagal pa je tudi pri snemanju in režiji. Video Ujemi sončni žarek je bil namreč uvrščen na drugo mesto.

Je prijazen, čuteč ter izjemno pozoren, s pozitivno energijo in igranjem na kitaro pa prinaša med ljudi vedrino in sproščenost, kjerkoli se pojavi.

Zapisala: žirija za izbor naj učenca šole

Več o dogodku lahko preberete na uradni spletni strani občine Novo mesto TUKAJ.

Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.