PRVI ŠOLSKI DAN

Pa smo začeli novo šolsko leto … Nekateri prešerno in dobre volje, drugi bolj zadržano in boječe, vsi pa polni pričakovanj.
Letos je vpisanih več kot sto učencev, med njimi je sedem novincev in pomagali jim bomo, da se bodo med nami dobro počutili.
Učenci, starši in učitelji smo se zbrali v jedilnici šole, kjer je prisotne nagovorila gospa ravnateljica Vida Marolt in jih toplo pozdravila. Da ne bi bil prvi šolski dan preveč resen, je poskrbel čarodej Mare Čare. Še enih počitnic mu ni uspelo pričarati, je pa vseeno nasmejal zbrane in jim popestril začetek šolskega leta.

Dragi učenci, želimo vam uspešno in prijetno šolsko leto. Da bi spoznali nove prijatelje, pridobili znanja in izkušnje ter razvijali svoje talente, vsak po svojih močeh. Kot pravi Tone Pavček: » Vsak človek je zase svet, čuden, svetal in lep, kot zvezda na nebu…«.

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.