V JATI Z DRUGAČNIMI

Z učenci posebnega programa smo se tudi v tem šolskem letu odločili sodelovati v mednarodnem projektu V jati z drugačnimi, katerega organizator je bil novomeški varstveno delovni center. Tudi letos je ena skupina učencev ostala na šoli, druga pa se je odpravila v goste. Tokrat so nas gostili učenci in novi prijatelji OŠ Šmihel. Skupaj z njimi smo razmišljali, kako lahko pripomoremo k temu, da bo manj smeti in bo naš svet manj umazan, saj je bila glavna tema letošnjega druženja skrb za naš planet. Tako smo s skupnimi močmi ustvarjali iz odpadnih materialov ter naredili plakat »Kaj lahko naredim za lepši svet?«.

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Projekti, V jati z drugačnimi. Zaznamek za trajno povezavo.