POSLUŠALI PRAVLJICO O ZMAJČKU, KI JE PREMAGAL STRAH

V petek, 8.11.2019, smo se v Gibalnici naše šole zbrali vsi učenci in učitelji posebnega programa s prav posebnim razlogom. Obiskala nas je namreč gospa Marjanca Tršinar Antić ter nam doživeto predstavila pravljico o zmajčku, ki je premagal strah.
Gospa Marjanca je pravljico napisala sama. Ker ima v načrtu le-to izdati v obliki knjige za otroke,  nas je prosila za pomoč pri izdelavi ilustracij. Nad idejo smo bili vsi zelo navdušeni. Še posebno pa smo bili ponosni, da je izmed vseh novomeških šol izbrala prav našo.
Po poslušanju zgodbe in zaključku druženja s pesmijo “Ko si srečen” smo obljubili, da se bomo potrudili narediti čim lepše ilustracije, s katerimi bo pravljica še bolj privlačna za otroke.
                                                                                                                        Zapisala Gabi Maček
Ta vnos je bil objavljen v 2018 - 2019, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.