DELAVNICE O ČUSTVIH

V četrtek, 21. 11. 2019, sta se dve skupini učencev udeležili delavnic o čustvih, ki jih je za nas pripravila gospa Mateja Petric iz Posvetovalnice Novo mesto.

Preko različnih iger smo z medsebojnim sodelovanjem in poslušanjem drug drugega spoznavali, kako dobro poznamo sebe in svoje sošolce, kako z obrazno mimiko izražamo veselje, jezo, žalost, presenečenje in strah ter kaj nam pomeni biti srečen.

Igrice so bile zabavne in poučne. Mi pa smo ponovno dokazali, da znamo in zmoremo sodelovati med seboj ter smo spoštljivi drug do drugega.

Zapisala: Gabi Maček

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam, Dogaja se, Primeri dobre prakse, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.