PODROČNO TEKMOVANJE V BOJU MED DVEMA OGNJEMA 2019

V četrtek, 12. decembra 2019, je bila naša šola ponovno gostiteljica področnega tekmovanja v boju med dvema ognjema za Dolenjsko in Posavje.  Udeležile so se ga ekipe  štirih šol.

Po zelo izenačenih tekmah so z enakim številom točk tekmovanje zaključile kar tri ekipe. O zmagovalcu je nato odločalo število učencev, ki je na posameznih tekmah ostalo v polju. Na koncu so tako slavili  učenci iz OŠ Brežice. Druga je bila ekipa OŠ dr. Mihajla Rostoharja iz  Krškega, tretja  OŠ Dragotina Ketteja, ekipa OŠ Milke Šobar Nataše iz Črnomlja pa četrta.

Prvouvrščena ekipa nas bo zastopala na državnem tekmovanju 15. januarja 2020 v Celju.

Hvala partnerju  tekmovanja
Rezultat iskanja slik za logo novo mest zavod za šport                                                                              Zapisala: Dajana Držanič

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.