PODROČNO TEKMOVANJE V KOŠARKI V SODELOVANJU S KK KRKA

V sredo, 4. 3. 2020, je bila naša šola organizator področnega tekmovanja v košarki za OŠPP. Sodelovali so učenci OŠ dr. Mihajla Rostoharja iz Krškega, OŠ Brežice, OŠ Milke Šobar Nataše in domačini, OŠ Dragotina Ketteja iz Novega mesta. Pod žvižgi piščalke odličnega sodnika iz vrst KK Krka, Domna Zevnika, si je po lepih in borbenih tekmah zmago priigrala ekipa iz Krškega, ki nas bo 12. 3. 2020 zastopala na državnem tekmovanju v Ljubljani. Drugi so bili učenci iz Brežic in tretji domačini iz Novega mesta. Najboljši strelec je bil Vitalli Sandu iz Krškega; zadel je kar 43 košev.

Za veliko presenečenje pa so poskrbeli igralci KK Krka: Žiga Fifolt, Martin Jančar Jarc in Jakov Stipaničev, ko so med samim turnirjem vstopili v šolsko telovadnico. Z učenci so tekmovali v prostih metih in metih trojk, na koncu pa še vsem podelili lepe nagrade. Po izboru mentorjev je bila izbrana tudi najboljša peterka dneva, ki je prejela majice KK Krke.

Zapisala: Dajana Držanič

Več o tekmovanju si lahko preberete na spodnji povezavi:

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.