Letovanje na Debelem rtiču

Spoštovani starši,

območno združenje Rdečega križa Novo mesto tudi za letošnje poletje pripravlja letovanje za otroke na Debelem rtiču.

Otroci bodo letovali v dveh terminih in sicer od 11. do 18. julija in od 18. do 25. julija.

Prispevek 40 evrov nakažete ob prijavi svojih otrok na letovanje.  V primeru težav pri plačilu, lahko zaprosite za pomoč, ki jo bodo na območnem združenju pokrili iz sredstev krajevnih organizacij RK ali iz Sklada za pomoč ljudem v stiski.

Svoje otroke lahko prijavite do 1. julija oz. do zapolnitve mest. Prijave lahko oddate:

Na Debelem rtiču bodo dosledno upoštevana vsa priporočila NIJZ v zvezi s preprečevanjem širjenja okužb bolezni kovid-19.

Več informacij najdete na https://novomesto.ozrk.si/ oz. pri šolski svetovalni službi.

Priloge:
 PDF Razpis SOCIALNO letovanje (PDF / 220,88 kB)
DOC Prijavnica SOCIALNO letovanje (DOC / 177,00 kB)
PDF Razpis ZDRAVSTVENO letovanje (PDF / 224,44 kB)
DOC Prijavnica ZDRAVSTVENO letovanje (DOC / 60,00 kB)
DOC Izjava staršev – ZDRAVSTVENO letovanje (DOC / 159,50 kB)
PDF Položnica ZDRAVSTVENO in SOCIALNO letovanje (PDF / 161,48 kB)
PDF Navodila za letovanje na Debelem rtiču (PDF / 174,22 kB)

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Obvestila. Zaznamek za trajno povezavo.