OBVESTILO RAVNATELJICE

Dragi učenci in starši!

Za nami je devet čisto drugačnih tednov kot smo jih vajeni. Osem tednov smo se učili od doma, vmes smo doma preživeli tudi prvomajske počitnice. Kot vsaka sprememba v življenju je bila tudi ta precej stresna. Zlasti zato, ker je bila tako nepričakovana in polna negotovosti. Tako za učence kot tudi za učitelje in starše. Pa smo zmogli! Upam, da smo se v tem času naučili še česa drugega kot samo šolskih znanj. Da smo se naučili kakšnega gospodinjskega opravila, spekli domač kruh, prebrali kakšno knjigo in se ob družabni igri ali sprehodu v naravo več kot običajno družili s svojimi domačimi.

Po 18. maju pa smo postopno prihajali nazaj v šolske klopi. Tudi ta sprememba je bila kar stresna, saj smo se vrnili v drugačno šolo kot jo poznamo od prej. Upoštevamo vsa priporočila, da zavarujemo svoje zdravje in zdravje ljudi okoli nas. Zato se tudi šolsko leto končuje drugače kot smo vajeni. Brez druženja na zaključnih izletih in prireditvah. Pa vendarle optimistično in veselo čakamo na konec šolskega leta in prihajajoče počitnice!

ravnateljica Vida Marolt

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.