OBVESTILO RAVNATELJICE

Dragi učenci in učenke, starši, sodelavke in sodelavci!

Konec šolskega leta 2019/2020 je tu! Leto je bilo posebno in nenavadno. Učili smo se tako v šoli kot od doma, sedaj pa nas čakajo poletne počitnice!
Spočijte si in naberite moči za novo šolsko leto. Imejte se lepo, napolnite si baterije za izzive v novem šolskem letu! Letos še posebej pazite nase, predvsem na svoje zdravje in varnost.

Novo šolsko leto se bo pričelo v torek, 1. septembra 2020. Konec avgusta vas bomo na tej spletni strani obvestili, kako bo potekal pouk glede na takratno epidemiološko situacijo.
Če bomo pouk začeli izvajati v šoli, vas bomo 1. septembra ob 8. uri pričakali na vhodih in vas usmerili v učilnice.

Če boste že med počitnicami kupovali šolske potrebščine, seznam najdete tukaj.

Učitelji začnemo s pripravami na novo šolsko leto v sredo, 19. avgusta 2020.

V času letnih dopustov sva dosegljivi:
ravnateljica: do 17. julija in od 17. avgusta dalje
tajnica: do 10. julija, od 27. julija do 5. avgusta in od 17. avgusta dalje

Vsem želim lepe in predvsem dooooolge počitnice! Ostanite zdravi!

Vida Marolt, ravnateljica

Ta vnos je bil objavljen v 2019 - 2020, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.