NAPISALI SMO LEPE VALENTINOVE ŽELJE SVOJIM SIMPATIJAM IN PRIJATELJEM TER SE NAŠEMILI ZA PUSTA

Člani šolske skupnosti smo si v februarju zadali dve nalogi: svojim prijateljem in bližnjim bomo zaželeli nekaj lepega za valentinovo ter se fotografirali, če se bomo oblekli v pustne maškare. Vsako leto smo sicer za oba praznika organizirali šolski ples, letos pa to zaradi epidemije ni bilo mogoče.
Doma in v šoli smo likovno ustvarjali ter pisali valentinova sporočila in jih nato fotografirali. Slike bodo objavljene na šolski spletni strani. Tako bomo sošolcem, prijateljem in članom naših družin z besedo in risbo povedali, da jih imamo radi. Objavili bomo tudi fotografije maškar – videli boste, da so nekatere prav posrečene.
Veseli smo, da smo kljub epidemiji lahko doživeli praznično vzdušje valentinovega in pusta, smo pa seveda pogrešali valentinov in pustni šolski ples.

Ta vnos je bil objavljen v 2020 - 2021, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.