Trgatev

V sredo, 21.9. 2011, smo imeli učenci OŠ Dragotina Ketteja  prav posebno trgatev. Povabili so nas  naši prijatelji in pokrovitelji iz tovarne zdravil KRKA d.o.o.

Avtobus nas je izpred šole odpeljal  na domačijo Cvelbar v Gorenjo vas pri Šmarjeti. Pred nami se je razprostiral velik vinograd s samim zdravim črnim grozdjem. Hitro smo se preobuli,  si priskrbeli škarje in se razporedili v vrste. Zabojčki so se hitro polnili, kakšna jagoda pa je pristala tudi v naših želodčkih.

Pridno smo delali, zato smo si prislužili tudi okusno in obilno malico. Slastno smo pojedli in se vrnili na delo. Med trganjem smo se pogovarjali, smejali in se imeli zelo lepo. Še sonce se je zasmejalo izza oblakov in nam polepšalo dan.

Ob 12. smo z delom zaključili. Z izdelkom naših učencev smo se zahvalili gospe Cvelbar  in se z avtobusom polni lepih vtisov vrnili nazaj v šolo.

Našim prijateljem iz KRKE se lepo zahvaljujemo za povabilo  in upamo, da se naslednje leto zopet vidimo!

Učenci in učitelji OŠ Dragotina Ketteja

{phocagallery view=category|categoryid=72|
limitstart=0|limitcount=6|detail=2|displayname=0|
displaydetail=1|imageshadow=shadow1}

Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.