PREDSTAVITEV PROJEKTA

    V letošnjem šolskem letu bo na naši šoli potekal projekt z naslovom POTUJ Z MENOJ.

    Našo šolo obiskujejo učenci z najrazličnejšimi posebnimi potrebami, zato se nam zdi tovrstna tematika za nas vedno aktualna. Rdeča nit projekta je pravljica o Mravljični deželi. Govori o našem človeškem svetu, ki ni vedno najbolj prijazen do tistih, ki so kakorkoli drugačni in ponuja preproste rešitve, če pokažemo malo strpnosti in prijaznosti.

 Cilj projekta je sodelovanje  in povezovanje interesnih in ostalih dejavnosti na šoli, ki bodo usmerjene v  glasbeno –  gledališko predstavo z naslovom POTUJ Z MENOJ ter izdaja pravljice v knjižni obliki.

(Skupno 7 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, arhiv. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja