Pohod k Roku in piknik s starši

Končno smo ga dočakali – konec šolskega leta namreč ! Da pa ga ne bi zaključili preveč dolgočasno, smo se učenci od 2. do 4. razreda s svojimi razredničarkami odločili pripraviti še zadnji športni dan s piknikom. Seveda ne samo za nas učence, ampak tudi za starše in stare starše.

Tako smo v sredo, 20. 06. 2012 izvedli športni dan. Najprej smo se odpravili na pohod proti Roku, kjer smo na igrišču pomalicali, se poigrali na igralih in seveda tudi ohladili od visokih temperatur. Potem smo se vrnili nazaj proti šoli, kjer  je bilo s pomočjo našega hišnika Staneta hitro pripravljeno vse potrebno za piknik. To  je bil tudi najbolj pomemben dogodek dopoldneva. Veronikinega očija smo učiteljice hitro zadolžile za peko hrenovk, ostali starši so sproščeno klepetali in bili zelo veseli piknika, ki smo ga pripravili za njih.

Vsi smo se strinjali s tem, da naslednje šolsko leto zaključimo podobno ali še boljše!

zapisala učiteljica Gabriela Maček

{phocagallery view=category|categoryid=140|
limitstart=0|limitcount=36|detail=8|displayname=0|
displaydetail=5|imageshadow=shadow 1}

Ta vnos je bil objavljen v 2011 - 2012, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.