SEZNAM UČNIH POTREBŠČIN ZA 4. RAZRED

NARAVOSLOVJE: 1 ZVEZEK – VELIK ČRTAST

GLASBENA UMETNOST: 1 ZVEZEK – MALI ČRTAST

OSTALE POTREBŠČINE:

Navaden svinčnik, radirka, šilček, nalivnik, lepilo, škarjice, večja šablona, suhe barvice, flomastri, mapa za shranjevanje listov, športna oprema, nedrseče šolske copate, stara majica za likovno umetnost

Potrebščine za likovno umetnost bodo učenci dobili v šoli, za njih bodo plačali po položnici.

VSAK UČENEC PRINESE ŠE: 100 kom papirnatih prtičkov, paket (10 kom) papirnatih robcev

UČBENIKI IN DELOVNI ZVEZKI:

SEZNAM UČBENIKOV IN DELOVNIH ZVEZKOV JE TUKAJ.

Učbeniki so del učbeniškega sklada šole, učenci si jih izposodijo za tekoče šolsko leto in jih ob koncu šolskega leta nepoškodovane vrnejo. Izposojevalnino poravna MIZŠ. Če ne želite prejeti učbenikov, lahko podpišete obrazec, ki je na voljo v šolski knjižnici. Delovne zvezke in učbenike prejmejo učenci v prvem tednu pouka.

Seznam potrebščin v pdf obliki (za tiskanje)

Ta vnos je bil objavljen v Knjižnica, Učna gradiva. Zaznamek za trajno povezavo.