SEZNAM UČNIH POTREBŠČIN ZA 6. RAZRED

Slovenski jezik:     2× A4 velik črtasti zvezek

Matematika:          1× A4 velik nizki karo zvezek, 1 × A4 velik brezčrtni zvezek

Glasbena umetnost:     1× A5 mali črtasti zvezek

Tehnika in tehnologija:     1× A4 velik visoki karo zvezek

Gospodinjstvo:      1× A4 velik črtasti zvezek

Naravoslovje:      1× A4 velik črtasti zvezek

Družboslovje:      1× A4 velik črtasti zvezek, Šolska karta Slovenije; namizni zemljevid                                         Slovenije

1× trda mapa

1× beležka ali mali zvezek

1x paket papirnatih robčkov paket papirnatih prtičkov

1x paket listov za fotokopiranje (500 listov)

Potrebščine za likovno umetnost
bodo učenci dobili v šoli, plačali jih bodo po položnici.

Pripomočki, ki jih še potrebujejo:

šolska torba, šolske copate, športna oprema (kratke hlače, kratka majica), peresnica, svinčnik, šilček, radirka, škarjice, lepilo, ravnilo, geotrikotnik, šestilo, nalivno pero, barvice, flomastri, rdeč in moder kemični svinčnik.

Učbeniki in delovni zvezki:

SEZNAM UČBENIKOV IN DELOVNIH ZVEZKOV JE TUKAJ

Učbeniki so del učbeniškega sklada šole, učenci si jih izposodijo za tekoče šolsko leto in jih ob koncu šolskega leta nepoškodovane vrnejo. Izposojevalnino poravna MIZŠ. Če ne želite prejeti učbenikov, lahko podpišete obrazec, ki je na voljo v šolski knjižnici. Delovne zvezke in učbenike prejmejo učenci v prvem tednu pouka.

Seznam potrebščin v pdf obliki (za tiskanje)

Ta vnos je bil objavljen v Knjižnica, Učna gradiva. Zaznamek za trajno povezavo.