Zaključni dogodek Goodyearjevega natečaja

V sredo, 11.6. 2014, je na OŠ Zadobrova potekal zaključni dogodek Goodyearjevega natečaja. Na to prireditev smo bili povabljeni  tudi predstavniki naše šole (udeleženec natečaja Nejc Ivnik, njegova sošolka Kristina Roškar, razredničarka Jasna Banovec in mentorica Darinka Pirc), saj smo se na natečaju uvrstili med 26 slovenskih OŠ, ki je prejela Goodyearjevo donacijo.

Dogodek je vodila in povezovala ambasadorka varnosti in odlična slovenska pevka Alenka Godec. Najprej je zapela Goodyearjevo himno o prometu, ki so jo lani napisali učenci OŠ Zadobrova. Nato je sledila predstavitev petih finalistov s svojimi novimi besedili za himno. Vmes nas je ves čas zabaval rapar Zlatko. Sledil je slovesen dogodek, ko je predstavnica Goodyearja ga. Irena Kocjan učencem in njihovim mentorjem simbolično izročila bon v vrednosti 2000 €. Na koncu sta voditelja razglasila še letošnjega junior ambasadorja varnosti. To je postal učenec Žiga Ademovič iz OŠ Janka Padežnika Maribor.  Njegovo besedilo je postalo nova prometna himna, s katero je voditeljica prireditev tudi zaključila.

Čeprav je nastopila že prava poletna vročina, smo se udeleženci prireditve zelo zabavali. Seveda pa smo se na koncu hladili tudi s sladoledom.

{phocagallery view=category|categoryid=318|
limitstart=0|limitcount=100|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.