Zbor učencev

V sredo 11.6.2014, smo imeli ob 09:00 v jedilnici šole zbor učencev. Zbora so se udeležili vsi učenci, učitelji in ravnateljica naše šole. Učencem smo podelili pohvale, priznanja in nagrade za različne dosežke. In teh je bilo veliko.

Podelili smo pohvale in nagrade vzornim učencem vsakega razreda, pohvale za prizadevno delo pri krožkih in udeležbo na področnih tekmovanjih, ter priznanja in nagrade za udeležbo in dosežke na državnih tekmovanjih ter priznanja in nagrade vzornim učencem šole. Po podelitvi smo imeli pred šolo piknik in športne igre. Po prijetnem druženju smo si ogledali lutkovno predstavo Mavrična ribica. Predstavo so pripravili učenci PPVIZ, pod vodstvom učiteljice Marjete Rožič.

Dan smo sklenili s podelitvijo pohval za uspešno opravljeno bralno značko in eko pohvalami.

Imeli smo se lepo.
{phocagallery view=category|categoryid=313|
limitstart=0|limitcount=100|detail=3|displayname=0|
displaydetail=3|imageshadow=shadow 1}

Bojana Klančičar

Ta vnos je bil objavljen v 2013 - 2014, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.