POKAŽI, KAJ ZNAŠ 2016

V petek, 1. aprila 2016, je na OŠ Dragotina Ketteja potekala prireditev POKAŽI, KAJ ZNAŠ. Nastopili so učenci ter njihovi mentorji s pestrim programom, saj ni manjkalo plesa, petja, igranja na instrumente, igric in recitacij. Na prireditvi so nastopili tudi gostje: otroci iz vrtca Pedenjped, enota Škratek z vzgojiteljicama, ter učenci 1. razreda iz OŠ Šmihel z njihovima učiteljicama.

Ker poteka  letos na šoli projekt Potovanje v svet pravljic, so nas obiskali tudi pravljični junaki, ki jih vsi prav dobro poznamo: Sapramiška, Maček Muri, Mravljica Mila, Zvezdica Zaspanka ter Kekec in Mojca. Ti so nas zabavali, nastopajoče pa domiselno in spretno vodili skozi celoten program.

Lahko rečem, da  smo v dobri uri uspeli resnično vsi pokazati, kaj znamo. Vsi nastopajoči so bili izvrstni, gledalci pa so se nedvomno prepričali, da nam dobre volje  – narediti kaj lepega – nikakor ne manjka.

Iskrena zahvala vsem skupaj in vsakemu posebej za kamenček v mozaiku celotne prireditve.

Organizatorica prireditve:                                                                              Darinka Pirc

Ta vnos je bil objavljen v 2015 - 2016, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.