GLASOVALNA PRIREDITEV ZA S-FAKTOR

   V projektu S-faktorja je sodelovalo 10 šol s prilagojenim programom iz cele Slovenije. Vsi smo ustvarili svoj glasbeni video z našimi učenci in ga posredovali organizatorjem, OŠ Milke Šobar – Nataše iz Črnomlja.  V projektu pa se je slovenskim videom pridružilo še 6 mednarodnih videov.  Za vse je bilo možno glasovati preko internetnega portala. Zagotovo si je vsak med njimi zaslužil  glasove, ker so bili resnično odlični. Otroci iz vseh šol so pokazali, kaj vse počnejo in zmorejo.

   V petek, 20.5.2016 ob 10.30 uri, smo imeli glasovalno prireditev za S-faktor tudi na naši šoli. Tam smo si zavrteli vse posnetke, nato pa sta jih dve komisiji ocenili. Prvo komisijo so predstavljali odrasli, drugo pa učenci. Na podlagi njihovih ocen smo dobili prva tri mesta v kategoriji slovenskega in mednarodnega videa.

Rezultate našega glasovanja si oglejte tukaj:

SLOVENSKI VIDEO MEDNARODNI VIDEO

 

 

KOMISIJA ODRASLI

 

1. mesto: TRETJA OŠ SLOVENJ GRADEC – ZRCALCE

2. mesto:OŠ MILKE ŠOBAR – NATAŠE, ČRNOMELJ – NAŠA MILKA

3. mesto:II. OŠ ŽALEC – NAM SRCE RAZBIJA

 

1. mesto: CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE DJECE I MLADEŽI, KARLOVAC, HRVAŠKA

2. mesto:JU ZAVOD ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE OSOBA SA SMETNJAMA U PSIHIČKOM I TJELESNOM RAZVOJU, TUZLA, BOSNA IN HERCEGOVINA

3. mesto: ŠOSO IVO LOLA RIBAR, KRALJEVO, SRBIJA

 

 

KOMISIJA UČENCI

 

 

1. mesto: TRETJA OŠ SLOVENJ GRADEC – ZRCALCE

2. mesto:OŠ STANKA VRAZA, ORMOŽ  – NARIŠI NOV DAN

3. mesto:OŠ DR. MIHAJLA ROSTOHARJA, KRŠKO – AROUND THE WORLD

 

1. mesto: JU ZAVOD ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE OSOBA SA SMETNJAMA U PSIHIČKOM I TJELESNOM RAZVOJU, TUZLA, BOSNA IN HERCEGOVINA

2. mesto:BELVUE SCHOOL, EALING, LONDON, England BELVUE SCHOOL, EALING, LONDON, ANGLIJA

3. mesto:ZIS –  ZENTRUM FÜR INKLUSION UND SONDERPÄDAGOGIK, ZIRL,  AVSTRIJA

 

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2015 - 2016, Projekti, S-faktor. Zaznamek za trajno povezavo.