LETOŠNJI NASTOPI PEVSKEGA ZBORA

V letošnjem šolskem letu je pevski zbor nastopal na več prireditvah tako na šoli kot izven nje:

1. Sodeloval je v muzikalu Mi skozi čas s pesmicami, ki so nastale posebej za to priložnost: Ketejevci, Na kolo, Jabuko in Eko himna. (8. 10. 2015).

2. Dne 5. 12. 2015 je pevski zbor nastopil na podelitvi Krkinih priznanj v Krkini dvorani v Novem mestu s Kette repom, Sončno uro ter belokranjsko ljudsko Jabuko.

3. Na novoletni prireditvi, 23. 12. 2016, je sodeloval pri lutkovni predstavi Zvezdica Zaspanka s pesmico Kje Zaspanka zdaj tiči ter s pesmijo Novoletna.

4. Dne 19. januarja je sodeloval v oddaji Dobro jutro RTV SLO 1 s Kette repom in Krko.

5. Ob kulturnem prazniku, 4. 2. 2016, se je zbor predstavil s pesmico Moje mesto.

6. Marca se je udeležil državnega srečanja dramskih skupin v Slovenskih Konjicah ter popestril lutkovno predstavo z izvirnimi pevskimi vložki (Zaspanka rep, Zvezdica spet doma in Domotožje)

7. Prvega aprila 2016 je nastopil na prireditvi Pokaži, kaj znaš s pesmico Marko skače.

8. Sredi aprila je sodeloval na državni reviji ZZZ v Krškem s Sončno uro.

9. Dne 5. maja je skupaj z dramsko skupino nastopil v DSO.

10. Dne 19. maja pa je prav tako skupaj z dramsko skupino popestril lutkovno predstavo Peter Nos.

11. Nastopil pa bo še na zaključni proslavi ob koncu šolskega leta.

Člani pevskega zbora pa so bili tudi gostje ob odprtju razstave ge. Marjane Papež v Domu starejših občanov.

Ta vnos je bil objavljen v 2015 - 2016, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.