PRVI ŠOLSKI DAN

Pa je prišel, prvi šolski dan… Za nekatere prehitro, drugi pa so komaj čakali, da spet vidijo svoje sošolce in prijatelje. Gospa ravnateljica Vida Marolt je zbrane učence in starše toplo pozdravila ter jim zaželela uspešno šolsko leto. Še posebej je nagovorila naše prvošolce in novince, ki jih je letos kar trinajst.  Potem je prišel na oder čarodej Roman. Tudi zanj je bil prvi šolski dan, malo je bil zmeden in otroci so mu morali veliko pomagati, da je lahko kaj načaral. Sploh Armin se je izkazal, celo mizo mu je uspelo začarati, da je letela!

Sledila je predstavitev razredničark, ki so pospremile učence v matične učilnice. Prejeli so urnike in navodila za novo šolsko leto.

Dragi učenci, želimo vam uspešno šolsko leto, da bi pridobili mnogo novih znanj in izkušenj, da bi utrdili prijateljstva in se v šoli dobro počutili.

Damijana Karlič

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Obvestila za učence, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.