OTROCI RIŠEJO SVET – NATEČAJ

V mesecu marcu smo se učenci 4.razreda lotili spoznavanja in natančnega ogledovanja različnih zemljevidov. Razlog temu je bil razpisan mednarodni likovni natečaj “Otroci rišemo svet” na temo Radi imamo zemljevide. Z učiteljicama Gabi in Sašo smo veliko časa namenili pogovoru o tem, kaj bi lahko na to temo ustvarili. Imeli smo veliko idej, a moramo priznati, da naloga ni bila enostavna. Na koncu smo se vsi skupaj strinjali, da smo ponosni, ker smo Slovenci. Zato smo se odločili narisati zemljevid Slovenije, ki hkrati prikazuje vse slovenske znamenitosti, za katere bi želeli, da jih spoznajo širom sveta in na katere smo lahko ponosni. S skupni močmi je nastal naš likovni izdelek, ki smo ga poimenovali kar “Radi imamo Slovenijo”.

Gabi Maček

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.