DRŽAVNO TEKMOVANJE »RAČUNANJE JE IGRA« 2017

Tako kot 18-krat poprej, so se tudi letos na Jesenicah, v soboto, 22. 4. 2017, zbrali najboljši matematiki iz vseh osnovnih šol s prilagojenim programom v Sloveniji.

Organizatorji so se tudi v tem šolskem letu potrudili in pripravili pester program, ki je vključeval prijeten sprejem, dobro organizirano tekmovanje, po tekmovanju pa tudi zanimivo predstavo o gledališkem bontonu.

Iz naše šole so se na tekmovanje v matematiki uvrstili trije učenci: Altin iz 4. razreda, Blaž iz 7. razreda in David iz 8.b razreda. Vidnih rezultatov na tekmovanju sicer niso dosegli, je pa za njimi prijetna izkušnja in poučen izlet. Kot pravi rek: Ni pomembna zmaga, pomembno je sodelovati!

Čestitke vsem našim tekmovalcem! Udeležba na državnem tekmovanju ni mačji kašelj!

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, arhiv, Dogaja se, Potujemo, rešujemo, tekmujemo, nastopamo, Zadnje novice. Zaznamek za trajno povezavo.