RAZSTAVA LIKOVNIH IZDELKOV TER NASTOP V DOMU STAREJŠIH OBČANOV

Na sončen četrtkov popoldan, 11. 5. 2017,  sva se učiteljici Ksenija in Gabi odpravili v Dom starejših občanov v Novem mestu. Najin namen je bil postaviti razstavo likovnih izdelkov naših otrok  na temo celoletnega projekta Ena ptička priletela. Da bi bili pri delu uspešnejši, sva k sodelovanju povabili še učiteljico Natašo skupaj z učenci, vključenimi  v dnevni Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovimi družinami. S skupnimi močmi nam je uspelo postaviti prečudovito likovno razstavo, varovancem Doma starejših občanov pričarati pomladno vzdušje ter polepšati njihov vsakdan.

V petek, 12. 5. 2017, pa so se učenci varovancem predstavili še z glasbeno-gledališko predstavo. Gledalce je spomnila na njihovo otroštvo, zato so z učenci zapeli marsikatero ljudsko pesem. Skupaj smo preživeli nekaj nepozabnih trenutkov in upamo, da se naslednje leto spet vidimo.

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.