DELAVNICA V OKVIRU PROJEKTA POMOČ PRI SAMOOSKRBI S SADJEM IN ZELENJAVO TER GOSPODINJSKA OPRAVILA

V petek, 19. 5. 2017, smo izvedli prvo delavnico v okviru projekta Program dodatnega usposabljanja; Pomoč pri samooskrbi s sadjem in zelenjavo ter gospodinjska opravila.

Na delavnici smo na šolsko njivo posadili nekaj krompirja in zelja. Gomolje in sadike nam je podarila Vrtnarija Novo mesto. Bilo je zelo vroče. Ker je njiva velika, so nam kasneje na pomoč priskočili še nekateri drugi učenci naše šole: učenci 8. a in b razreda ter učenci 4./5. stopnje PPVIZ. Veselimo se pridelka. V ponedeljek, 29. 5. 2017,  pa smo izvedli drugo delavnico v okviru istega projekta. Lotili smo se likanja kuhinjskih krp. Bili smo uspešni in zadovoljni.

Bojana Klančičar

NALOŽBO SOFINANCIRATA REPUBLIKA SLOVENIJA IN EVROPSKA UNIJA IZ EVROPSKEGA SOCIALNEGA SKLADA.

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Projekt PDU, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.