3. in 4. DELAVNICA V OKVIRU PROJEKTA PROGRAM DODATNEGA USPOSABLJANJA

V ponedeljek, 5. 6. 2017, smo izvedli tretjo delavnico v okviru projekta Program dodatnega usposabljanja; Pomoč pri samooskrbi s sadjem in zelenjavo ter gospodinjska opravila.Na delavnici smo očistili in pobrisali vse šolske klopi na šoli in zložili stole. V delo smo vložili veliko truda, kljub temu pa smo se imeli odlično.

V petek, 9. 6. 2017, smo projekt nadaljevali s četrto delavnico. Tokrat smo imeli prijetno in sladko delo. Iz listnatega testa in jabolk smo pripravili slasten jabolčen zavitek. Shranili smo ga v zamrzovalni skrinji. Še pred koncem šolskega leta ga bomo spekli in z njim pogostili sebe in sošolce.

NALOŽBO SOFINANCIRATA REPUBLIKA SLOVENIJA IN EVROPSKA UNIJA IZ EVROPSKEGA SOCIALNEGA SKLADA.

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Projekt PDU, Projekti. Zaznamek za trajno povezavo.