ZBOR UČENCEV

V torek, 13. 6. 2017, smo imeli na šoli vsakoletni Zbor učencev. Najprej so bile na vrsti pohvale za krožke, sledila pa so priznanja za udeležbo na različnih tekmovanjih.

Proti koncu prireditve so bile na vrsti še posebne pohvale: za opravljeno eko bralno značko in najboljšo pomočnico v šolski knjižnici, za najboljše pohodnike, za eko frajerje ter eko razred.  Tako kot vsako leto so se tudi letos vzorni učenci sladkali s torticami, ki sta jih spekli naši pridni kuharici, Mici in Marta, ki že vse leto dobro skrbita za nas. Vzorna učenca šole pa sta dobila tudi praktično nagrado.

Na koncu so bili na vrsti tudi romski učenci. Tisti učenci, ki najbolj redno hodijo v šolo, in pa najbolj vzorna učenka na šolskem avtobusu, so si zaslužili majice.

Za konec smo vsi skupaj zapeli še šolsko himno Kettejevci, ob spremljavi učiteljice Darinke Pirc.

Ta vnos je bil objavljen v 2016 - 2017, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.