OBISK LOGOPEDINJE

V četrtek, 23. 11., je v okviru projekta »Center za strokovno pomoč in podporo otrokom in mladostnikom s posebnimi potrebami in njihovim družinam« učence od 1. do 5. razreda obiskala logopedinja, ga. Vlasta Lah. Logopedinja ni bila prvič na šoli. Posamezne oddelke posebnega programa je obiskala že v mesecu oktobru. Namen obiskov je bil prepoznati tiste učence, ki bi potrebovali njeno podporo. S svetovalno delavko sta tako obiskali oddelek za oddelkom ter se z učenci pogovarjali. Nekateri so bili pri pogovoru zelo sramežljivi, zato so jih morale spodbujati tudi njihove učiteljice. Spet drugi so bili zelo zgovorni in so logopedinji povedali marsikaj. Ker je učencev na naši šoli zelo veliko, še ne vemo, komu bo logopedinja nudila dodatno podporo, bodo pa njihovi starši o tem predhodno obveščeni.

Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018. Zaznamek za trajno povezavo.