S ČLANI LEO KLUBA NA KOŠARKARSKI TEKMI

Mladi člani Leo kluba Novo mesto so v četrtek zvečer naše učence povabili na ogled košarkarske tekme KK Krka : Split v ŠD Leona Štuklja. Anže, Drilon, Bor in Gašper so bili že dopoldne zelo vznemirjeni in so komaj čakali tekmo.

Zvečer so se zbrali pred šolo. Spoznali so se z Julijo, Lauro, Niko, Žanom, Maruško in  Kristjanom, mladimi člani Leo kluba.

Tekma je bila zelo izenačena in napeta. Učenci so glasno navijali za domači klub. Mogoče je ravno Borovo in Gašperjevo navijanje dalo igralcem KK Krka toliko moči, da so na koncu zmagali  z rezultatom 87:85.

Učenci so se novim prijateljem zahvalili za povabilo in jim podarili izdelke naših učencev, koledar, bralno znamenje in šolsko glasilo.

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Ta vnos je bil objavljen v 2017 - 2018, Dogaja se. Zaznamek za trajno povezavo.